Pavel Bucha

22 let, profesionální fotbalista FK Viktoria Plzeň

S Kubou jsem se poznal před 2 lety a už po pár sezeních jsme se dohodli na spolupráci. A za tu dobu můžu říct, že jsem za to moc rád a maximálně spokojený. Kuba je člověk otevřený, upřímný, inteligentní, přátelský. Můžu se s ním bavit v podstatě o čemkoliv. Už nás vnímám jako kamarády. Naopak když je potřeba řešit věci ohledně financí, je maximálně profesionální. Nikdy na mě s ničím netlačil, snaží se mi a mým požadavkům co nejvíce přizpůsobit a vyhovět. Často chodí s novými věcmi a snaží se naší spolupráci posouvat. Mám pocit, že mu můžu věřit a to je pro mě nejdůležitější. Tímto bych mu chtěl poděkovat za naši dosavadní spolupráci.

Dušan Lodes

50 let, Manažer

Pracuji jako manažér zakázek na stavbách, takže žádná zametená cestička. Jsem bývalý aktivní sportovec a trenér extraligového teamu JIMI Rugby club Vyškov a mám kolem sebe spoustu přátel a známých. To je obrovská spousta lidí co jsem pracovně i osobně poznal a myslím, že s touto zkušeností se v lidech už málokdy spletu. U Jakuba jsem po několikaleté známosti dodnes vyveden z míry jeho korektností. Jednou jsem mu i řekl a tomu jsem se potom společně velmi zasmáli, že jsem si ho typoval, že buď je ten kluk opravdu až tak neskutečně férový a nebo to sakra dobře hraje. Dodnes mě svou prací a službami přesvědčuje o první variantě. Také mi velmi sedí jeho obyčejný přistup ke mně jako zákazníkovi bez povrchnosti a vnucování tedy nikdy jsem nezpozoroval náznak, že by nějak svým jednáním narušoval hranici mého soukromí. Moje spokojenost s jeho službami doplňuje jeho rozvaha a střízlivý odhad svých znalostí …sám se nehrne do ničeho v čím si není 100% jistý a v tomto případě věci prověří.

Ing. Filip Hylák

27 let, Obchodník, Garantovaný nájem

S Jakubem spolupracuji téměř 2 roky a s jeho službami jsem nadmíru spokojen. Vždy je mi schopen a ochoten poradit ať už se jedná o pojištění nebo investice. Oceňuji především osobní přístup a profesionalitu v oboru. Kubu můžu doporučit všem, kteří ocení komplexní finanční služby.

Jakub Knoz

22 let, IT

"Jsem vděčný za spolupráci s Jakubem, díky které jsem se dostal do obsáhlého světa investování, budování rezerv a správy svého kapitálu.
Vážím si vstřícného a upřímného jednání, které doprovázelo všechny naše konzultace, k dosažení na míru šitému finančnímu portfoliu.
S klidným srdcem mohu říct, že pomocí Jakuba si buduji smysluplnou budoucnost."

Jiří Toman

30 let, voják

S Jakubem řešíme moje komplexní finance a prodej a nákup bytu. Pomohl mi i s věcmi, které jsou nad rámec jeho práce. Do budoucna nás čeká vyřizování hypotéky, které se jeví na dobré cestě a dále budeme řešit i moje dlouhodobé rezervy. Dobrá domluva a flexibilní jednání pro časově vytíženého člověka, jako jsem já.

Karel Resner

26 let, Truhlář

S Jakubem jsem se potkal zhruba před 3 lety, aby mi řekl více o své práci, kterou dělá. Známe se několik let a je můj dobrý kamarád, tak jsem hned souhlasi,l abych se dozvěděl více. Absolvoval jsem i měsíční záškol, jelikož mě práce natolik zaujala, že jsem se chtěl stát aktivní součastí a sám tohle povolání vykonávat. Bohužel kvůli osobním věcem, jsem tuto práci nakonec dělat nemohl, ale byl jsem přesvědčen o dobrém úmyslu společnosti Partners pomoci lidem s jejich financemi. S Jakubem jsme tedy alespoň sestavili finanční plán mé budoucnosti. Musím říct, že jsem měl pak trochu obavu, aby vše fungovalo, jak má, jde přece jen o mé finance. Hned do půl roku jsem měl zranění a dobře nastavené životní pojištění mi uhradila veškeré finanční ztráty. Jakub mi pomohl vše vyplnit a vyřídit, abych s tím neměl žádné starosti. Díky němu jsem byl tedy naprosto v suchu! S ním vím, že do budoucna se o své finance nemusím bát, jelikož jsem dobře zaopatřený. Díky ti Jakube za tvůj čas!!

Alena a Zdeněk Kousalovi

31 let Učitelka a Manažer

Ceníme si především osobního přístupu a přátelského ducha naší dlouhodobé spolupráce v oblasti finančního poradenství a uzavírání pojistných smluv. Pravidelně nás informuje i o novinkách a nových možnostech spolupráce. Vždy se nám snaží najít nejvýhodnější variantu.

Lukáš Zahradníček

26 let, Učitel

S Kubou jsem začal spolupracovat, když jsem po vysoké škole nastoupil do zaměstnání a chtěl si nějaké peníze odkládat bokem. Kuba mi nastavil investice, u nichž vidím kladné výsledky už po 2 letech. Oceňuji Kubovu ochotu a lidský přístup a odbornost.